מארין ונטורס אינטרנשיונל (MVI) שמה דגש רב על קיום סביבת עבודה בטוחה לעובדי החברה, לנציגיו של הלקוח ולקבלני המשנה שלה, זאת לצד שמירה על הסביבה הטבעית שבה מתבצעות עבודות החברה. אנחנו ב-MVI מתכננים, מטמיעים ומיישמים בשגרת היום-יום שלנו תוכניות מקיפות בתחום הבריאות, הבטיחות והסביבה (HSE – Health, Safety and Environment) בכדי לשמור על בריאות אלו אשר נמצאים בסביבות העבודה אותן אנו מנהלים, כדי למנוע תאונות ופציעות וכמובן כדי למנוע פגיעה בסביבה.

אנחנו רואים בתחום ה-HSE רכיב חשוב במודל העסקי שלנו – רכיב קריטי ביכולת של MVI לספק את שירותיה ללקוח. אנחנו שמים דגש מיוחד על תחום זה בכל אחת מפעילויות החברה ומספקים לעובדינו את כל המשאבים, הידע וההכשרה הדרושים להם בכדי לעמוד בסטנדרטים הללו של תחום ה-HSE. אנחנו מנהלים את פעולותינו כך שייעדי ה-HSE יושגו במלואם על-פי תקני עבודה שקבועים בחוק האמריקאי ו/או החוק הישראלי. כמו כן, אנחנו עוקבים ומנתחים באופן רציף את תחום ה-HSE בפעילויות השונות שלנו, זאת על-מנת לשפר תחום זה משנה לשנה ולמצב עצמנו כמובילים בו. 

picture9.jpg

אנחנו מתחייבים לשמור על בריאותם ושלמותם של העובדים בעת כל פעילות של החברה ועל הסביבה הטבעית בה מתרחשות פעילויות אלה.

MVI משתמשת במערכת ניהול לנושאי בטיחות וסביבה (SEMS – Safety and Environmental Management System) בכל תוכניותיה – תוך שימוש בפרקטיקות רחבות המבטיחות סביבת עבודה בטוחה ותרבות בטיחות גבוהה. תחום ה-HSE נדון בכל שלב של תכנון פעילויות העבודה השונות ומעורבים בו כלל כוח האדם של החברה, החל מהדרג הזוטר ביותר ועד לדרגי ההנהלה הגבוהים ביותר אשר בדומה לדרגים הזוטרים משתתפים גם הם בכל הכשרות ה-HSE. רמת החשיבות של תחום ה-HSE ב-MVI ועומק הידע של עובדי החברה ומנהליה מאפשרים ל-MVI את הגמישות הנחוצה כדי להתאים את תוכניות ה-HSE לדרישות הלקוח והרגולטור בכל אחד מהפרויקטים בהם מעורבת החברה.

לא מכבר זכו שותפינו העסקיים, CSA Ocean Sciences, בפרס החברות הבטיחותיות ביותר בארה"ב לשנת 2019 (America’s Safest Companies Award) מטעם מגזין EHS Today – המגזין המוביל ביותר בתחום הבריאות, הבטיחות והסביבה. הפרס, שיוסד בשנת 2002, מוענק לחברות שעובדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבריאות, הבטיחות והסביבה בארה"ב. עד היום זכו בו רק כ-250 חברות אשר הוכיחו את מחויבויותיהן לבטיחותם ולבריאותם של העובדים, לניהול הסביבה ולשליטה בסיכונים. בכל התחומים הללו, MVI עובדת כתף אל כתף עם CSA Ocean Sciences ומקפידה על נהלי עבודה מקצועיים ומעודכנים בתחום הבריאות, הבטיחות והסביבה.